Įveskite raktinį žodį

Apie mus

“Tali’s Tales” Atelier yra nedidelis šeimos verslas. Pagrindinė mūsų produktų linija – rankų darbo džinsinio stalo tekstilė ir prijuostės. Kodėl džinsas? Džinsas yra daugiau nei tik medvilninis audinys… Tai stilius, komfortas iš natūralaus kompozito, ilgaamžiškumas, praktiškumas ir pagaliau tiesiog gražus! Džinsas tapo jauno, aktyvaus, neformalaus gyvenimo būdo simboliu. 1969 m. žurnalas „American Fabrics“ paskelbė, kad „džinsas yra vienas seniausių audinių pasaulyje, tačiau jis išlieka amžinai jaunas <…> Jei apibūdintume tekstilę, galėtume pasakyti, kad džinsas yra sąžiningas audinys – tvirtas, tiesus ir nepretenzingas.

Ko gero, neįmanoma įsivaizduoti jaunystės be nušiurusių džinsų estetikos, taip pat elegantiškos brandos be džinsinio praktiškumo ir patogumo bet kokiomis gyvenimo situacijomis… Todėl esame tikri, kad mūsų dirbtuvėse sukurti daiktai tiks kiekvienam. Paprasti ir lakoniški, jie tampa konceptualūs, „pradeda kalbėti“ mašina išsiuvinėtais žodžiais apie namus, šeimą, jaukumą, apie tai, kas jungia ir traukia… Kitaip tariant, apie tai, kas svarbiausia mūsų gyvenime.

Žinoma, džinsinio audinio klasika yra indigo spalva. Šiuolaikinės audinių gamybos technologijos leidžia džinsą dažyti skirtingai. Stengiamės darbuose panaudoti įvairias spalvų skales, tačiau kartu džinsas visada išlieka atpažįstamas. Paprastai džinsinio audinio partneris yra natūralus linas. Visus audinius prieš siuvimą išskalbiame ir kruopščiai išgaruojame lygintuvu, kad gatavas gaminys neprarastų savo išvaizdos ir formos. Galime sau leisti tokį kruopštų darbą, nes mūsų gaminiai visada yra „limited edition“ serijos. Taigi, jei norite, kad jūsų namuose jaustųsi maištinga dvasia, būdinga visiems džinsinio audinio gerbėjams, užbaigiama tradicinėmis namų tekstilės formomis – serviravimo servetėlėmis, stalo takeliais, virtuvės ir sodo prijuostėmis – kviečiame į mūsų ateljė!